Triduum

Organizátoři a místo konání

Místo konání: Vranov u Brna
Organizátoři: 
Exercitátor: 
P. Libor Všetula SDB
Cena: 2 600 Kč

Přihlašování na akci

Začátek přihlašování: 31.01.2020 - 00:01
Konec přihlašování:28.09.2020 - 23:59

Datum konání akce

Začátek akce: 28.10.2020 - 18:00
Konec akce:01.11.2020 - 14:00

Kapacita akce

Dospělí: 22 z 22   Kapacita dospělých na akci je již naplněna.
Děti:0 z 0   Kapacita dětí na akci je již naplněna.

Další informace

Jedná se o navazující DC z předchozích let.

Hluboké, aktivní a netradiční prožití nejsilnějších liturgických obřadů a největších událostí křesťanství. Ve společenství i osobně, v tichu i mluvení, v symbolech a gestech...

Tato duchovní cvičení nejsou vyloženě klasické přednášky v kombinaci s ústraním a rozjímáním.
Například - jednotlivá sezení na sebe navazují a teprve poslední přednáška odhalí celé schéma DC. Libor Všetula využívá multimediální pomůcky pro podložení svých impulzů, součástí bývá i moderovaná diskuze. DC nejsou anonymní, uchazeči, samozřejmě pokud chtějí, jdou s kůží na trh. Jsou vytrženi z komfortní zóny a vzniká tak jedinečný vztah mezi lidmi navzájem. Letos bude páté - poslední - pokračování. Dojde k završení série témat, kde se vše potká v "Triduu". Předem nahlášení účastníci absolvovali minimálně dva ročníky těchto duchovních cvičení a letos dojde k vyvrcholení jejich víceleté přípravy.

Poznámka: Tato duchovní cvičení NEJSOU určeny pro ty, kteří chtějí svůj klid, klasickou formu přednášek a zůstat tak trochu anonymní.
Přihlášení na akci a zobrazení přihlášených účastníků může provést pouze "přihlášený" člen sdružení. (zadejte svoje přihlašovací jméno a heslo)